Zobrazit projekty

Projekty

Strategií firmy je vyhledávání a velmi pečlivý výběr lukrativních nemovitostí s charakterem neopakovatelnosti, jejich zhodnocení a následný prodej nebo pronájem. Jsme zaměřeni hlavně na budovy s dlouhou historií, které povětšinou prochází nákladnou rekonstrukcí tak, aby bylo zachováno co nejvíce původních prvků.

Korunovační 11, Bubeneč, Praha

Rezidence Korunovační 11

Dům v Korunovační ulici nabízí byty ve vysokém standardu. Perspektivní pražská lokalita nabízí příjemné prostředí k bydlení či investici. Z bytů v nejvyšším patře je výhled na Petřín a na věže chrámu sv. Víta na Pražském hradě.

Zobrazit projekt

Londýnská 18, Vinohrady, Praha

Rezidence Londýnská 18 PRODÁNO

Rezidence Londýnská se nachází v jedné z nejkrásnějších částí staré Prahy. Genius loci tohoto místa nás motivovalo k vytvoření komfortního a moderního bydlení vycházející z dlouhé historie Královských Vinohrad sahající až ke Karlu IV. Dům je klasickým reprezentantem ladného secesního stylu, evokuje prostornost a zdánlivou beztížnost. Jeho originalitu zdůrazňují mnohé...

Zobrazit projekt

Nikoly Tesly 8, Dejvice, Praha

Rezidence Nikoly Tesly 8 PRODÁNO

Rezidence Nikoly Tesly představuje neopakovatelný projekt rekonstrukce historického domu pocházejícího z počátku 30. let 20. století. Je optimální volbou pro ty, kteří hledají nadstandardní a zároveň dostupné bydlení. Projekt skloubí komfort hlavního města a příjemný pocit z bydlení v klidné a bezpečné lokalitě pražských Dejvic. Dům nabízí široké spektrum bytových...

Zobrazit projekt

Elišky Krásnohorské 4, Josefov, Praha

Elišky Krásnohorské 4 PRONAJATO

Činžovní dům Elišky Krásnohorské 4 je jediným domem, který zůstal v portfoliu společnosti a v současné době je celý v pronájmu.

Zobrazit projekt

Šafaříkova 6, Vinohrady, Praha

Šafaříkova 6 - PRODÁNO

Činžovní dům na adrese Šafaříkova 6 se nachází stejně jako Londýnská ulice v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit. 

Zobrazit projekt

Římská 33, Vinohrady, Praha

Římská 33 - PRODÁNO

Římská ulice je souběžná s Vinohradskou ulicí a nachází se v blízkosti Náměstí Míru, Muzea a vlakového nádraží.

Zobrazit projekt

Ruská 30, Vršovice, Praha

Ruská 30 - PRODÁNO

Ruská ulice je zasazena do pražské čtvrti Vršovice. První zmínky o osadě Vršovice se objevují již v roce 1088 v zakládající listině Vyšehradské kapituly. Vlastnil ji mimo jiné také řád německých rytířů v Praze. Poznamenala ji bitva u Vyšehradu v roce 1420 a stala se svědkem porážky císaře Zikmunda. Vršovice...

Zobrazit projekt

Moskevská 40, Vršovice, Praha

Moskevská 40 - PRODÁNO

Vršovice jsou v poslední době velmi žádanou lokalitou k bydlení. 

Zobrazit projekt

Varšavská 35, Vinohrady, Praha

Varšavská 35 - PRODÁNO

Činžovní dům v ulici Varšavská se nachází v těsné blízkosti Náměstí Míru, ze kterého se lze dostat pěší chůzí do samotného centra Prahy.

Zobrazit projekt

Londýnská, Vinohrady, Praha

Londýnská 1 - PRODÁNO

Činžovní dům Londýnská 1 se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Prahy. V blízkosti se nachází park Folimanka, Náměstí Míru i Vyšehrad. Infrastruktura je zde na výborné úrovni, MHD je v blízkosti domu. 

Byty v Rezidenci Londýnská nabídly klientům nadstandardní bydlení v blízkosti centra.

Zobrazit projekt

Londýnská 7, Vinohrady, Praha

Londýnská 7 - PRODÁNO

Činžovní dům Londýnská 7 se nachází v jedné z nejkrásnějších lokalit Prahy. V blízkosti se nachází park Folimanka, Náměstí Míru i Vyšehrad. Infrastruktura je zde na výborné úrovni, MHD je v blízkosti domu. 

Byty v Rezidenci Londýnská nabídly klientům nadstandardní bydlení v blízkosti centra.

Zobrazit projekt

Zdiměřice, Jesenice

Vila Zdiměřice - PRODÁNO

Rodinná vila v luxusním standardu s bazénem a dvojgaráží.

Zobrazit projekt